Articles |

Місце


Місце в житті, яке ви шукаєте, шукає вас: місце, яке вам потрібно, потребує вас. Божественний Принцип для загального блага з’єднує людські потреби з їх рішеннями. Бог з любов’ю, мудро і розумно контролює, спрямовує, захищає, сприяє і благословляє єднання Його ідеї (людини) і її нормальної діяльності (роботи).

Не потрібно часу, щоб побудувати своє місце або створити свою роботу, оскільки існування ідеї без місця що їй належить неможливо, і місце вже повністю готове, як і ідея, яка його наповнює. Місце надане Божественним Принципом повністю відповідає всім потребам ідеї.

Все, що вам потрібно зробити, це простежити, щоб ваша свідомість було повністю підготовленою, розширеною, очищеною, піднесеною, радісною та очікувати нескінченного добра так, щоб жодне почуття обмеження не змогло перешкодити повному прояву волі Божої для Його ідеї, а ви знаєте, що воля Бога для Його ідеї — людини, це цілковита досконалість, і не менше.

Все, що нам потрібно змінити, — це заміняти наше відчуття розладу на усвідомлення гармонії та божественного управління.

Не кажіть: «Я закінчив свою роботу тут і мушу шукати інше місце» тому, що тільки Бог планує і спрямовує. Ви не можете знати, чи правильно залишитися, чи виїхати, і вам зрозумілі тільки ті кроки які вам потрібно робити кожного дня. І навіть якщо ваші бажання ведуть до прогресу, ви повинні зовсім відмовитися від своєї людської волі та від людського планування, перш ніж зможете зробити правильні кроки.

У Божественному Розумі немає людської волі та планування, в Ньому немає матеріального планування; отже, і у вас немає ні можливості, ні наміру проявляти ці помилкові тенденції. Скрізь існує терплячий, спокійний послух, тому що Бог є Все-в-усьому і Він всюдисущий. Скрізь існує спокійна, любовна, наукова гармонія. Бог є прямо там, де ви живете. Завмріть і дивіться угору у вашій уяві. Не існує ніяких тиранів, ніякої жорстокості, жодних спокус, ні хтивості, ні жадібності, ні несправедливості, ні самоправедності, які могли б проявитися у людині; як і немає жодних їх прояв у вашому житті. Не існує спроб засмутити вас, пригнобити або не дати вам піднестися. «Боже буття • це нескінченність, свобода, гармонія і безмежне блаженство» (Наука і Здоров’я), а ви відображаєте Бога. Тож прагніть до усвідомлення гармонійної діяльності та очистіть усю свідомість особистості, гарної особистості чи поганої, і знайте, що ви служите Господу нашому Христу, а також знайте, що ніщо не може перешкодити, затримати або обмежити діяльності заснованої, спрямованої та захищеної самим Богом.

Ми не можемо змінити середовище. Ми можемо тільки змінити наше усвідомлення навколишнього, а це можна зробити через піднесення наших власних думок. Єдиний Бог • є сукупністю всіх обставин. Ми повинні очистити своє бачення, вимести сміття страху, нетерпіння і помилкових оцінок наших побратимів і знати, що Єдиний Розум сяє через всіх і керує всіма. Нам не потрібно планувати як, коли та де що-небудь має статися; це Божа справа — а наша справа — ретельно відображати Божий образ, слухати та коритися, коли Господь покличе.

Божественна воля завжди волає до нас і повідомляє нам про волю Отця, але ми настільки схильні до того, щоб діяти по-своєму, не знаючи, що все вже зроблено, що половину часу ми не чуємо, що говорить Бог. Воля Бога розумно виражена і розумно задовольняє ваші потреби, знищуючи ваше почуття страху.

У вас справді немає ніяких потреб, бо ви вже є досконалі в Бозі. Бог думає, а ви відображаєте Божі думки. Бог працює, а більше нічого не може працювати. Бог намічає, спрямовує, і ніхто не може затримати Його руку і сказати Йому: «Що Ти робиш?» Бог скаже вам, що вдіяти з вашою роботою. Він відкриє вам кожний наступний крок, так що не хвилюйтеся, заспокойтесь і будьте терплячі. Він приготував для вас нескінченне благо.

Просто працюйте над собою, щоб знати, що ви сприйнятливі до цієї думки. Вам потрібно знати, що злісне уявне гіпнотичне навіювання не може спричинити розпаду церкви, сім’ї чи дружби. Ви повинні знати, що божественний Розум зміцнює, об’єднує і веде до процвітання.

Божественний, досконалий закон налагодження, діє через всюдисущий закон притягання і приносить нам все, що нам належить.

Самостійно, щодня, та й не один раз на день, усвідомлюйте, що поля вже пожовкли та настав час збору врожаю, що «Божественна Любов завжди задовольняла і завжди буде задовольняти всі людські потреби» (Наука і Здоров’я). Потреба в роботі, так само як і будь-яка інша потреба, вже задоволені. Божественний Розум активний, а ви відображаєте цю божественну активність; яка стверджує, що існує багато роботи для всіх; і що все ваше належить вам, і ніхто інший не може його за вас зробити, і воно приходить до вас безпосередньо і в достатку. ВЕСЬ ЧАС ЗНАЙТИ, ЩО ЦЕ ТАК. Ніколи не дозволяйте відчуттю відсутності чого-небудь навіть на мить охоплювати вас. Цей вид помилки породжує всі види хвороб і труднощів. Бог є багатство і Він дає тільки рясноту. Достаток Світу, Любові, Істини та розумності для всіх наших матеріальних потреб демонструє це. Тримайтеся своєї мети, дотримуйтеся Писання і вірте у своє розуміння Християнської Науки.

Місце: Перш за все, ми повинні знати, що Божественний Принцип, і ніхто інший займається визначенням вашого місця. Св. Апостол Павло говорить про Бога: «Бо в Ньому ми живемо, рухаємося й існуємо». Розуміння того, що людина, ідея Бога, вже перебуває у своєму правильному місці, виконує цілющу роботу, тому що це місце прямо зараз перебуває в Св. Розумі, і тому всі людські потреби вже забезпечені Божественним Розумом, Любов’ю. Тож перебування в цій свідомості принесе в людський досвід те, що нам потрібно, чи то будинок, чи то будь-які інші корисні речі, тому що такий стан свідомості виключає всі неправильні думки, як наприклад вирок смертного розуму чи утиск, забобони про погані місця, страхи, нерішучість, брак чогось і таке інше, і робить їх недійсними, тобто обнуляє їх, і тоді факти існування Місця з’являються і виявляються в більш гармонійному досвіді. Закинувши свою сітку з правильного боку, ви знайдете все, що вам потрібно. Просто відмовляйтеся приймати будь-які людські висновки як ваші власні, тобто як результат вашого мислення.

Знайте, що всі справжні думки надходять від Божественного Розуму, і вони розвіюють всі злі вірування про місце, тощо, і тоді їх удаванні наслідки зникають разом із ними. Для вас правильно перебувати з людьми свого ж роду, всім вашим серцем вірте Богу і Він відкриє вам шлях. Пам’ятайте: «Св. Розум має нескінченні ресурси», тому жодним чином подумки не обмежуйте себе. Не існує закону зловмисного уявного гіпнотичного навіювання, яке нібито діє через якісь умови чи обставини, які могли б навіть на мить заважити або перешкодити ідеальному та повному прояву Божого задуму задля вас зараз і тут.