Про нашу Церкву |

Про нашу Церкву


Історія нашої незалежності

23 лютого 1987 року Верховний суд штату Нью-Джерсі виніс рішення, що Церква у Плейнфілд на законних підставах використовує назву «Християнська Наука». Це історичне рішення закінчило дванадцятирічну юридичну битву, яку розпочала проти нашої церкви Рада директорів Християнської Науки у Бостоні. Завдяки цьому рішенню наша церква була перейменована у Незалежну Церкву Християнської Науки у Плейнфілд.

Утиски Церкви Плейнфілд почалися в 1975 році, Коли Рада директорів Християнської Науки продовжуючи сталу практику втручання у справи церков-філій, зажадала від Церкви у Плейнфілд замінити свою шановну Опікунську Раду новою радою, яка готова присягнути на вірність Бостонським Директорам. В енергійно сформульований відповіді на це необґрунтоване втручання у внутрішні справи нашої церкви, парафіяни відхилили вимогу Бостона, вказавши Директорам, що вони самі порушили Церковне Керівництво написане нашою Провідницею, зокрема статтю XXIII, розділи 1 та 10 та статтю XI, розділ 13.

Відмова Церкви в Плейнфілд задовольнити вимогу Директорів призвела до того, що 16 червня 1977 р. згадку про нашу Церкву було виключено зі списку, що публікується в Журналі Християнської Науки. У той же час Директори повідомили нам, що ми більше не маємо права використовувати назву «християнська наука» в будь-якому вигляді.

У 1983 році, через три роки після того, як наша церква перейменувала себе в «Незалежну Церкву Християнської Науки», Директори притягли нас до суду і отримали судову заборону, що не дозволяла нам використовувати термін «християнська наука». Тоді церква прийняла назву «Громадська церква в Плейнфілді, Незалежна церква, яка практикує Християнську Науку» і оскаржила рішення нижчого суду до апеляційного суду штату Нью-Джерсі, який скасував судову заборону і постановив, що назва “християнська наука” є загальним терміном, а не торговою маркою, що належить виключно Раді директорів. Ця постанова була була підтверджена рішенням Верховного суду штату Нью-Джерсі 23 лютого 1987 року. Наші загальні судові витрати у розмірі 268 000 доларів були повністю сплачені внесками наших парафіян та прихильників по всьому світу.

Рада директорів мала 90 днів для оскарження цієї справи у Верховному суді Сполучених Штатів. Минуло набагато більше 90 днів, і вони, таким чином, назавжди відмовилися від свого права оскаржити це рішення Верховного Суду. Тепер ми завоювали повне право використовувати словосполучення “Християнська Наука”, де б ми не забажали. Це юридичне рішення є дійсно історичним. Тепер ми отримали повне право використовувати назву «Християнська наука» і це відкриває шлях для будь-яких інших церков – не побоюючись переслідування – вимагати автономії та права на незалежні дії, гарантовані пані Едді у її 88-му Церковному Керівництві, останньому виданні затвердженим особисто нашою Провідницею для самоврядування всіх церков Християнської Науки.

З моменту здобуття незалежності Церква у Плейнфілд зазнала виняткового зростання та процвітання. Кількість парафіян зростає з кожним днем, включаючи багато хто з інших штатів та країн. Зцілення по молитві – це серце Церкви у Плейнфілд, і вражаюча цілюща робота триває тут протягом багатьох років. Всі наші служби доступні в Інтернеті, в реальному часі або у запису для тих, хто бажає їх послухати. Відвідувачі незмінно відзначають атмосферу любові та радості, яку вони відчувають на наших службах.

У 1979 році наша церква почала складати свої власні Уроки-Проповіді, а в 1980 році почала публікувати свої власні незалежні щоквартальні добірки Уроків-Проповідей, повністю засновані на Біблії та нашому п Підручнику «Наука і Здоров’я» написаному Мері Бекер Едді. Ці прості цілющі Уроки призначені для великої кількості людей, багато з яких часто пишуть нам, щоб висловити свою подяку.

У травні 1986 року ми почали видавати власний церковний Журнал «Цілющі думки». Зовсім недавно ми вирішили перейменовувати наш церковний журнал на «Любов – визволитель» з наголосом на усунення багатьох помилок у Християнській Науці, котрі виходять із централізованої організації у Бостоні . Ми отримали найтепліші подяки з усього світу від людей, які прагнуть чистої, цілющої літератури з Християнської Науки.

Наша церква опублікувала багато чудових творів з цілющої практики Християнської Науки, написаних різними працівниками на початку руху. Збереження та розповсюдження цих творів є одним із найважливіших напрямків нашої діяльності.

У 2008 році фундація відомого вчителя Християнської Науки, Герберта Еустаса вирішила доручити нашій церкві бути ексклюзивним розповсюджувачем чудової книги пана Еустаса «Християнська наука – її чітке та правильне вчення та повне зібрання творів». Це надзвичайний вотум довіри, який свідчить про цілісність і стабільність нашої церкви. Пан Еустас був одним із великих діячів Християнської Науки. Пані Едді призначила його Членом Правління Видавничого Товариства і він понад 40 років навчав Християнської Науки в якості незалежного викладача.